Kontakt

DYŻUR PRACOWNIKA CENTRUM
(ZAPISY NA KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO, TESTY KWALIFIKACYJNE, EGZAMINY ORAZ WSZELKIE INFORMACJE)
(patrz linki: KONTAKT, REKRUTACJA)

Dyżur pracownika Centrum: w okresie wakacyjnym prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Szanowni Państwo,
w sprawie zapisów na egzaminy prosimy uprzejmie o kontakt telefoniczny lub mailowy. Będziemy indywidualnie umawiać się z Państwem na zapisy na egzaminy oraz na testy kwalifikacyjne. Na egzamin można zapisać się mailowo.


ul. Kurta Obitza 1, II piętro, pok. 215
oraz kontakt mailowy i telefoniczny:
Tel.  89/524 65 35
Tel. kom. 507 275 817, 508 294 870 (w godz. 10.00 – 15.00)
anna.dargiewicz@uwm.edu.pl
alina.kuzborska@uwm.edu.pl

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA EGZAMIN? Bardzo ważne informacje!

Na egzamin można zapisać się mailowo lub osobiście podczas dyżuru.

1. Proszę zapoznać się z regulaminem i zasadami przeprowadzania egzaminów Goethe-Institut.

2. Proszę przelać opłatę egzaminacyjną na konto Centrum Egzaminacyjnego:

Opłatę egzaminacyjną prosimy uiszczać przelewem bankowym na rachunek:

Odbiorca:
UWM w Olsztynie (Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut)
Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Nr konta: 64 1030 1986 2900 0000 9942 0001,

w polu Tytuł wpłaty proszę wpisać kod: 99.420.001-500 oraz nazwisko i imię osoby zdającej egzamin i symbol egzaminu (A1: FIT 1, A1: Start 1, Goethe Zertifikat A2: FIT IN DEUTSCH, Goethe Zertifikat A2 , B1, B2, C1, C2)

Potwierdzenie dowodu wpłaty należy przesłać drogą mailową na adres anna.dargiewicz@uwm.edu.pl

3. Kopię dowodu wpłaty proszę nam przesłać mailem (w przypadku zapisu online) lub zgłosić się z nią osobiście na zapisy, gdzie kandydat wypełnia formularz zgłoszeniowy na egzamin.

Uwaga! Kandydaci wysyłają kopię dowodu wpłaty mailem na anna.dargiewicz@uwm.edu.pl.
Proszę się dowiadywać o godziny rozpoczęcia egzaminów i sale ze strony internetowej (link: Aktualności) lub pod wskazanymi numerami telefonów.

4. W przypadku zapisu na egzamin mailowo proszę wypełnić: 1. formularz zgłoszeniowy na egzamin (dokument proszę nazwać następująco: Zgłoszenie_Kowalski_B2 – proszę podać swoje nazwisko i symbol odpowiedniego egzaminu), 2. oświadczenie o ochronie danych osobowych i wyrażeniu zgody na przekazanie danych do centralnej bazy danych klientów Goethe-Institut (dokument proszę nazwać następująco: DSE_Kowalski_B2 – proszę podać swoje nazwisko i symbol odpowiedniego egzaminu ) i oba dokumenty wraz z potwierdzeniem wpłaty za egzamin proszę przesłać nam mailem, a następnie wydrukować i podpisać. Oba podpisane dokumenty proszę przynieść na egzamin. Będą one zbierane w momencie wejścia do sali egzaminacyjnej. (formularz zgłoszeniowy na egzamin oraz oświadczenie o danych osobowych do pobrania na tej stronie, LINK: EGZAINY!)

5. UWAGA!
Osoby zdające egzamin odbierają certyfikaty osobiście; może to zrobić także osoba pisemnie do tego upoważniona legitymująca się odpowiednim dokumentem. Osoby spoza Olsztyna mogą przywieźć na egzamin ustny zaadresowaną kopertę A4 z naklejonym znaczkiem i wypełnionym awizo na list polecony, a następnie przekazać tę zaadresowaną kopertę Pani Kierownik lub Zastępcy Kierownika CEGI po egzaminie ustnym. Certyfikat zostanie wówczas przesłany Państwu pocztą.

Szanowni Państwo,
uprzejmie prosimy o zastosowanie się do powyższych wytycznych, gdyż niespełnienie warunków dotyczących zapisów na egzamin uniemożliwi uczestnictwo w nim.

Dziękujemy i zapraszamy